Jasny Dwór

Oferta

Od jakiegoś czasu można zaobserwować w naszym kraju coraz to większe zainteresowanie turystów wakacjami i wczasami nie nad morzem, ale w górach. W takich miejscach bowiem jak na przykład położone w malowniczych Sudetach domki całoroczne Polanica Zdrój można spędzać nie tylko ferie zimowe – co zresztą jest bardzo popularną formą spędzania zimowego wypoczynku już od wielu, wielu lat &n
więcej na temat: Wczasy w Polanicy
    Jasny Dwór jest stylowo odrestaurowanym przedwojennym pensjonatem, otwartym po kompleksowej przebudowie  i  modernizacji w maju 2009 r, Obiekt jest zlokalizowany  przy ul. Leśnej 6  w najładniejszej części Polanicy zwanej Starym Zdrojem, w pobliżu zrewitalizowanego parku zdrojowego.

Naszym gościom oferujemy komfortowo wyposażone obszerne pokoje, kawiarnię, salę klubowo-konferencyjną, aneks kuchenny do wyłącznej dyspozycji gości,  a w ogrodzie altanę na plenerowe imprezy grillowe. Pokoje posiadają nowoczesne TV typu LCD, do dyspozycji bezprzewodowe łącze internetowe typu WiFi. Jasny Dwór to gwarancja pobytu w kameralnej atmosferze. Ze względu na niewielki, kompaktowy charakter budynku, atutem dla grup zorganizowanych jest możliwość dyspozycji pensjonatu na wyłączność.

Dla aktywnych - na poddaszu mieści się salka do ćwiczeń / mini siłownia. Nauka jazdy na nartach zjazdowych i biegowych, w lecie gry w tenisa – dzięki wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie sprostać  wszelkim życzeniom.Do tego rowery i kijki do NW dostępne bez

dodatkowych opłat. Tuż przy pensjonacie polecamy spacer nordic walking parkowymi

ścieżkami, przedsmak prawdziwej rowerowej przygody można zaznać ruszając trasami

polanickiej edycji ogólnopolskiego cyklu MTB.

Sala konsumpcyjna na parterze pełni jednocześnie funkcję kawiarni. Wczesnym rankiem służy jako salka, w której podawane są obfite śniadania w postaci bufetu. Popołudniami oferuje relaks w przytulnej kawiarni przy kominku. Dla grupki znajomych zorganizujemy imprezę rozpoczynającąsię uroczystą kolacją, następnie zabawa przy DJ z karaoke.

Stylowa sala konferencyjna mieszcząca się na 1 piętrze pomieści grupy szkoleniowe nawet do 60 osób (układ kinowy), idealnie nadaje się również na imprezy okolicznościowe i kolacje bankietowe.

Na potrzeby konferencji dysponujemy pełnym wyposażeniem (rzutnik, ekran, flipchart, kino domowe, dvd).

Kameralny i stylowy charakter obiektu, duże powierzchnie komfortowych pokoi i personel, dzięki któremu żaden z Gości nie pozostaje anonimowy powoduje, że nasz obiekt jest najlepszym wyborem zarówno na weekendowy wypad, urlop rodzinny, jak i organizację pobytu grupy, która spędzi czas w najdogodniejszych warunkach dysponując całym obiektem tylko dla siebie.

 

Slideshow Image 1

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Jasny Dwór
Wczasy w Polanicy